Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Kiscsoportos Szülői Értekezlet

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-08-21 12:54:19

Tájékoztatom a kiscsoportos, valamit az újonnan beiratkozó gyermekek szüleit, hogy 2019. augusztus 27-én 17 órától szülői értekezletet tarunk az óvoda aulájában.
Szeretettel várunk mindenkit!!!

Kosztyu Gyuláné
óvodavezető

Óvodai hiányzás igazolása

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-01-05 17:08:41

Kedves Szülők!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a gyermek nem betegség miatti hiányzását a letölthető dokumentumok, házirend 1. számú mellékletére kattintva, annak kitöltésével tudják igazolni.
A hosszabb ideig tartó, nevelési évenként 30 napot meghaladó hiányzást,(családi ok) a házirend 2. számú melléklete kitöltésével és az óvodavezetőhöz benyújtásával lehet kérelmezni.