Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Óvodai hiányzás igazolása

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-01-05 17:08:41

Kedves Szülők!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a gyermek nem betegség miatti hiányzását a letölthető dokumentumok, házirend 1. számú mellékletére kattintva, annak kitöltésével tudják igazolni.
A hosszabb ideig tartó, nevelési évenként 30 napot meghaladó hiányzást,(családi ok) a házirend 2. számú melléklete kitöltésével és az óvodavezetőhöz benyújtásával lehet kérelmezni.

Mórahalom Díszpolgára

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-01-05 15:23:03

Az idei évben Pintér Mátyásné, nyugdíjas óvodapedagógusunkat méltán tüntette ki képviselőtestületünk a város díszpolgára címmel.

Térítési díj változások

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-01-04 06:45:33

Tisztelt Szülők!

2019. januárjától változni fognak az étkezési térítési díjak. Az új árakat korcsoportok és étkezések szerint az alábbi táblázat tartalmazza. Kérjük Önöket, hogy a következő befizetéskor már eszerint számoljanak.

Összefogás

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2019-01-04 06:42:38

Nyerjünk egy 100.000 forintos sportszer támogatást óvodánknak, a Magyar Amatőr Sportért Alapítvány felajánlásával!!!

A játék részletei:

Nem kell mást tenni, mint likeolni a Magyar Amatőr Sportért Alapítvány Facebook oldalát, megosztani ezt a bejegyzést és megírni kommentben, hogy melyik intézményt szeretnénk támogatni...Irány a facebook oldalunkra