Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Bővült a Boldog Ovi csapata

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-10-24 15:45:13

Intézményünk már második alkalommal nyerte el a Boldog Óvoda címet.A Boldog Óvoda minősítéssel járó okleveleket és szakmai csomagot az október 1-jén megrendezésre került ünnepélyes Címátadó rendezvényen kapták meg a sikeresen pályázó intézmények. Az eseménynek a csodálatos és emblematikus Erkel Színház adott otthont, így méltó környezetben ünnepelhettük együtt az új, közös évkezdést.Az elmúlt nevelési év három Boldog Óvodás csoportjához, az idén csatlakozott a Mókuska és a Gomba csoport is.

Pályázati siker

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-10-24 15:29:25

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett,„A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-18 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-OTKP-18-0075 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett Tánclépéssel az iskola felé. című pályázatunk a Támogató döntése alapján 1000000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. A különböző vizsgálati módszerekkel kiválasztott tehetségígéretes gyermekek tehetségműhely keretén belül, játékos fejlesztő foglalkozásokon vesznek részt.