Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Köszönet

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-11-30 05:18:04

Örömmel értesítjük a kedves Szülőket, hogy a Koronás Cukor gyártója által hirdetett versenyt mi nyertük meg. Az óvoda 1.000.000 Ft értékben játékot rendelhet a Fair Play-től. Köszönjük a szülőknek is és mindenkinek, aki részt vett a gyűjtésben

Advent

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-11-28 06:31:25

Kedves Szülők,Nagyszülők,Gyerekek! December 2.-án 18 órakor a hagyományoknak megfelelően, ismét óvodánk gyújtja meg az első gyertyát a város adventi koszorúján, a Városháza előtt. Kérjük, minél többen tiszteljék meg jelenlétükkel e szép eseményt, melyen a Csupafül csoport képviseli intézményünket, ünnepi műsorával.

Megyünk a Mikuláshoz

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-11-16 05:26:56

November végén, december elején, több csoport is ellátogat a várva várt Mikuláshoz, aki Szegeden fogad Bennünket.

Mozizunk

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-11-16 05:23:57

November 28.-án (szerdán) 3D-s moziban szórakoznak ovisaink, az Aranyszöm Rendezvényházban.

Bővült a Boldog Ovi csapata

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-10-24 15:45:13

Intézményünk már második alkalommal nyerte el a Boldog Óvoda címet.A Boldog Óvoda minősítéssel járó okleveleket és szakmai csomagot az október 1-jén megrendezésre került ünnepélyes Címátadó rendezvényen kapták meg a sikeresen pályázó intézmények. Az eseménynek a csodálatos és emblematikus Erkel Színház adott otthont, így méltó környezetben ünnepelhettük együtt az új, közös évkezdést.Az elmúlt nevelési év három Boldog Óvodás csoportjához, az idén csatlakozott a Mókuska és a Gomba csoport is.

Pályázati siker

Mórahalmi Napköziotthonos Óvoda híre.- 2018-10-24 15:29:25

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett,„A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása” című, NTP-OTKP-18 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-OTKP-18-0075 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett Tánclépéssel az iskola felé. című pályázatunk a Támogató döntése alapján 1000000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. A különböző vizsgálati módszerekkel kiválasztott tehetségígéretes gyermekek tehetségműhely keretén belül, játékos fejlesztő foglalkozásokon vesznek részt.